Sport

Gjithçka gati për turneun në nderim të Fadil Vokrrit

Gjithçka gati për turneun në nderim të Fadil Vokrrit

Federata e Futbollit të Kosovës ka bërë të ditur se gjithçka është gati për turneun që do të mbahet në nderim të legjendës së futbollit, Fadil Vokrri.

Ky turne është organizuar nga Federata e Futbollit të Kosovës, këshillit organizativ të saj dhe do të mbahet në datëlindjen e Vokrrit, 23 korrik në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, transmeton koha.net.