Sport

Liverpooli kërkon Havertz

 

Liverpooli ka filluar të interesohet për sulmuesin e Bayer Leverkusen, Kai Havertz.

20-vjeçari është i lidhur me një transferim te Barcelona ose Bayern Munich dhe po dëshiron të provojë të luajë për një gjigant të madh evropian.