Sport

Arsenali kërkon 30 milionë euro për Mustafin

 

Qendërmbrojtësi Shkodran Mustafi pritet të largohet nga Arsenali gjatë këtyre ditëve dhe ekipi londinez për lirimin e tij po kërkon 30 milionë euro.

Kështu kanë njoftuar mediumet angleze të martën. Sipas tyre, Arsenali është në negociata me Monacon që ka shprehur interesim për shërbimet e mbrojtësit shqiptar.