Sport

Dy ekipet franceze në garë për Matuidin

 

PSG dhe Monaco janë duke bërë garë për mesfushorin e Juventusit, Blaise Matuidin.

Francezit i përfundon kontrata në vitin 2020 dhe “Zonja e Vjetër” është e interesuar për ta shitur këtë muaj.