Sport

Salihu fton ekipet të luajnë futboll në stinorin e ri e jo të bëjnë politikë

Salihu fton ekipet të luajnë futboll në stinorin e ri e jo të bëjnë politikë
 

Kanë mbetur më pak se 1 javë deri tek fillimi i stinorit të ri në Superligën e Kosovës.

Evropa, transferimet, faza përgatitore dhe shumë gjëra të tjera do t’i lënë vend garës së Superligës së Kosovës që pritet të startojë nga kjo javë.