Valon Berisha mezi pret të nisë sezonin e ri me Lazion

Valon Berisha mezi pret të nisë sezonin e ri me Lazion

23 August 2019 16:42

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës në futboll, Valon Berisha mezi pret të nisë sezonin e ri në Serie A.

Ai gjithashtu shpreson që të ketë një sezon të shëndetshëm e pa lëndime, transmeton Koha.net.

“Dy ditë deri te fillimi i sezonit, s’më pritet. Lutem për një sezon të mirë duke qëndruar i shëndetshëm dhe të bëj atë që më pëlqen të bëj. Forza Lazio”, ka shkruar Berisha në Instagram.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme