Loshaj shënon në barazim Foto: Ilustrim

Loshaj shënon në barazim

23 August 2019 21:39

Mesfushori kosovar Florian Loshaj ka realizuar golin e parë të skuadrës së tij CSM Politehnica Iasi në barazimin 2:2 që e arriti të premten në shtëpi ndaj Chindia Targovistes.

Loshaj realizoi golin për 1:0 në minutën e 15-të. Ndeshja i takoi javës së shtatë të elitës së futbollit të Rumanisë.

Loshaj luajti tërë ndeshjen e së premtes. Mesfushori 23-vjeçar ka realizuar tre gola këtë stinor.

Ai ka luajtur tri ndeshje me përfaqësuesen U-21 të Kosovës dhe ka thënë se ëndërron të luajë për përfaqësuesen A.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme