Sport

Liverpooli mbetet i qindpërqindtë, “viktimë” e radhës ishte Burnley

Liverpooli mbetet i qindpërqindtë, “viktimë” e radhës ishte Burnley

Liverpooli ka mposhtur 0 me 3 Burnleyn për të vazhduar bilancin e qindpërqindtë të fitoreve në sezonin e ri në Premier Ligë, pas katër xhirosh.

Një autogol i Woodit, dhe nga një gol i Sadio Manes e Roberto Firminos i dhanë fitoren e katërt “Të Kuqve”.