Zyrtare: Sarin, trajner i Pejës

Zyrtare: Sarin, trajner i Pejës

11 September 2019 17:55

Peja ka njoftuar zyrtarisht se Jeronimo Sharin është trajner i ri i klubit.

Pas rikthimit në Superligë, Peja ka arritur që për sezonin e ardhshëm të sigurojë shërbimet e kroatit që në Kosovë ka përvojë te Prishtina e Bashkimi.

“Së bashku me Jeronimo Sharin, klubi ka filluar të kompletoj ekipin e sezonit të ardhshëm dhe trajneri pritet t;i bashkohet ekipit shumë shpejt për t'i filluar stërvitjet”, ka shkruar KB Peja në Facebook.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme