Sport

Ndahen në paqe Dortmundi e Barça

Ndahen në paqe Dortmundi e Barça
 

Dortmundi dhe Barcelona kanë barazuar pa gola në ndeshjen e parë të Grupit F në ligën e Kampionëve.

Vendasit patën më shumë raste në ndeshje, ndërsa më të mirin e pati Marco Reus, por që s’u tregua i saktë nga pika e bardhë në minutën e 57-të. Gjuajtja e tij u prit me sukses nga Marc-Andre ter Stegen.