Sport

Bayerni nis “Championsin” me fitore ndaj Crvena Zvezdës

Bayerni nis “Championsin” me fitore ndaj Crvena Zvezdës
 

Bayerni ka nisur me fitore 3 me 0 sezonin e ri të Ligës së Kampionëve.

Gjermanët me golat e Kingsley Comanit, Robert Lewandowskit dhe Thomas Mullerit mposhtën Crvena Zvezdën në ndeshjen e parë të Grupit B.