Sport

PSG fiton kryendeshjen e grupit me Realin

PSG fiton kryendeshjen e grupit me Realin
 

Paris Saint-Germaini ka fituar kryendeshjen e Grupit A në Ligën e Kampionëve.

Kampioni francez fitoi 3 me 0 ndaj Real Madridit, me dy gola të realizuar nga ish-lojtari i “Mbretërve”, Angel Di Maria dhe një nga Thomas Meunieri.