Sport

City dhe Dinamo e Zagrebit nisin me fitore bindëse “Championsin”

City dhe Dinamo e Zagrebit nisin me fitore bindëse “Championsin”
 

Manchester City dhe Dinamo e Zagrebit kanë nisur me fitore bindëse sezonin e ri të Ligës së Kampionëve.

Teksa “Qytetarët” mposhtën Shakhtarin si mysafirë 3 me 0, kroatët fituan 4 me 0 në shtëpi ndaj Atalantas.