Sport

Barcelona interesohet për Koulibalyn

Barcelona interesohet për Koulibalyn
 

Skuadra e Barcelonës ka shprehur interesim për qendërmbrojtësin e Napolit, senegalezin Kalidou Koulibaly.

Mediumet spanjolle kanë raportuar të martën se Barcelona tashmë e ka përcjellur nga afër Koulibalyn kohët e fundit dhe se dëshiron ta transferoj në fund të këtij edicioni.