Sport

Rangers me opsione të limituara për shitjen e Grezdës

Rangers me opsione të limituara për shitjen e Grezdës

Rangers ka konfirmuar se e dëshiron largimin e përfaqësuesit të Shqipërisë, Eros Grezda dhe një gjë të tillë kishte tentuar që ta bëjë edhe në afatin kalimtar të verës.

Shenjat e para të problemeve me Grezdën kishin nisur në sezonin e kaluar, kur në një ndeshje miqësore në muajin prill ndaj të rinjve të Liverpoolit anësori shqiptar bashkë me dy të tjerë kishin bërë paraqitje jashtëzakonisht të dobët, transmeton Koha.net.