Asiston Atdhe Nuhiu

Asiston Atdhe Nuhiu

28 September 2019 17:01

Sulmuesi i Kosovës, Atdhe Nuhiu ka bërë një asistim në sfidën ndërmjet Middlesbroughit dhe Sheffield Wednesdayt.

Ekipi i Nuhiut është duke fituar me rezultat prej 1 me 4, derisa sulmuesi kosovar asistoi në golin e tretë të ekipit të tij në minutën e 23.

Ishte Reach ai që shënoi pas asistimit të Nuhiut.

Më poshtë mund ta shikoni golin e bukur të Reach dhe asistimin e Nuhiut.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme