Sport

Milani prezanton trajnerin e ri

Milani prezanton trajnerin e ri
 

AC Milan ka konfirmuar trajnerin e ri të skuadrës.

Stefano Pioli zyrtarisht ka marrë drejtimin e Milanit dhe ka firmosur një kontratë 2-vjeçare me "Djajtë”, transmeton kp.