Sport

Cavani e Silva mund të largohen nga Parisi në verë

Cavani e Silva mund të largohen nga Parisi në verë

Edinson Cavani dhe Thiago Silva mund të largohen nga Paris Saint-Germaini si lojtarë të lirë në verën e vitit të ardhshëm, raporton "ESPN" të mërkurën.

Dy yjet janë në vitin e fundit të kontratës, ndërsa Silva është lënë në errësirë për të ardhmen e tij.