Sport

Barça pas dyshes së Interit

Barça pas dyshes së Interit

Barcelona ka identifikuar dy mbrojtësit e Interit, Stefan de Vrij dhe Milan Skriniar si transferime të mundshme për ta përforcuar vijën e fundit, raporton Calcio Mercato.

Pas lëndimit të Samuel Umtitit kampioni i Spanjës dëshiron që të përforcohet në afatin kalimtar të janarit, transmeton Koha.net.