Sport

Schalke – Dortmund ndahen në paqe

 

Nuk ka dhënë fitues derbi i sotëm i Bundesligës ndërmjet Schalkes dhe Dortmundit.

Ekipet kanë ndarë pikët duke barazuar me rezultat prej 0-0, transmeton Koha.net.