Sport

Barcelona sytë kah Aubameyang

Barcelona sytë kah Aubameyang

Barcelona ka filluar të këtë interesim për sulmuesin e Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang.

Sulmuesi është shikuar nga agjentët e Barcelonës në ndeshjen e fundit dhe ata janë ndarë të kënaqur me lojtarin.