Sport

Kosova luan miqësore me Luksemburgun

Kosova luan miqësore me Luksemburgun
Foto ilustrim

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll (femrat) do të luajë të shtunën (nesër) miqësore me përfaqësuesen e Luksemburgut.

Ndeshja do të fillojë në orën 16:00 dhe luhet në Bissen të Luksemburgut, është bërë e ditur të premten. Futbollistet e Kosovës janë në mes të ciklit kualifikues për “Euro 2021”.