Sport

10 vjet burgim sulmuesit të Ozilit

10 vjet burgim sulmuesit të Ozilit

Një grabitës i armatosur është dënuar me 10 vite burgim pas tentimit të tij për të grabitur Mesut Ozilin e Sead Kolashinac.

Yjet e Arsenalit, Mesut Ozil dhe Sead Kolashinac janë sulmuar nga banditët në Londër, të cilët kanë pasur për qëllim që t’i vjedhin orët e tyre të dorës të vlefshme mbi 200 mijë funte.