Sport

Prishtina suspendon Edmond Azemin e Dardan Berishën

 

Prishtina ka suspenduar dy prej basketbollistëve më të njohur, Edmond Azemi dhe Dardan Berisha, pas kacafytjeve që patën në përballjen me Rahovecin në Superligë.

Prishtina pësoi sot humbjen e tretë në sezon.