Sport

Caktohen çiftet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës në futboll

Caktohen çiftet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës në futboll
Foto: Ilustrim
 

Përballjet Feronikeli - Llapi dhe Ballkani - Drita janë ndeshjet më interesante në kuadër të rrethit të dytë të Kupës së Kosovës në futboll.

Çiftet janë caktuar me shortin e tërhequr të hënën në zyrat e Federatës së Futbollit të Kosovës, transmeton Koha Ditore.