Rikthehet Shaqiri Foto: Reuters

Rikthehet Shaqiri

27 November 2019 19:49

Xherdan Shaqiri është rikthyer nga lëndimi dhe është përfshirë për sfidën e sotme të Liverpoolit ndaj Napolit në Ligën e Kampionëve.

Shaqiri nuk ishte i përfshirë qe një kohë të gjatë në skuadrën e Liverpoolit për shkak të lëndimit, transmeton Koha.net.

Derisa sot është në bankën rezervë.

Formacionet zyrtare janë këto:

Liverpool:

Image

Napoli: Meret; Maksimoviq, Manolas, Koulibaly, Mario Rui; Di Lorenzo, Allan, Zielinski, Fabian Ruiz; Mertens, Lozano.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme