Sport

Challandes për shortin: Grupi C është zgjedhje e mirë për ne

Challandes për shortin: Grupi C është zgjedhje e mirë për ne

Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka folur pas hedhjes së shortit, ku u mësuan gjashtë grupet e Euro 2020.

Challandes tha se ndihet i lumtur me shortin dhe beson se Kosova ka mundësi reale për t’u kualifikuar.