Sport

Udinese e Napoli ndajnë pikët

 

Udinese dhe Napoli kanë ndarë pikët në javën e 15-të në Serie A.

1 me 1 ishte rezultati përfundimtar i takimit të sotëm, transmeton Koha.net.