Unitedi i gatshëm të shesë Pogban

Unitedi i gatshëm të shesë Pogban

11 December 2019 09:24

Manchester Unitedi është i gatshëm që në afatin kalimtar të verës të shesë mesfushorin Paul Pogba.

Ylli francez qe një kohë të gjatë është në radarin e Real Madridit, Barcelonës e Juventusit, transmeton Koha.net.

E për ta zëvendësuar francezin “Djajtë e Kuq” kanë identifikuar yllin e Ajaxit, Donny van de Beek dhe atë të Atleticos, Saul Niguez.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme