Gjyqtari Bekim Zogaj ndan drejtësinë në sfidën United – Az Alkmar

Gjyqtari Bekim Zogaj ndan drejtësinë në sfidën United – Az Alkmar

11 December 2019 10:18

Bekim Zogaj të enjten mbrëma do të ndajë drejtësinë në ndeshjen ndërmjet Manchester Unitedit dhe AZ Alkmarit në Old Trafford.

Zogaj, i cili është gjyqtar anësor është deleguar për këtë ndeshje e cila do të jetë e fundit për fazën e grupeve, transmeton kp. 

Djelmoshat e Ole Gunnar Solskjaerit tashmë e kanë siguruar kualifikimin dhe priten të luajnë me futbollistë të rinj.

Sandro Scharer do të jetë gjyqtari kryesor, kurse ndihmësi tjetër i tij përveç Zogajt do të jetë Stephane Almeida.

Image

Komentet

Shto koment

Të ngjashme