Sport

Hidhet shorti i Kupës së Kosovës

Hidhet shorti i Kupës së Kosovës
 

Sot në zyrat e Federatës së Futbollit të Kosovës është hedhur shorti për ndeshjet çerekfinale të Kupës së Kosovës në futboll.

Në këtë fazë të garave do të luhen gjithsej katër ndeshje, ku ajo më interesante është ndërmjet Drenicës dhe Gjilanit.