Sport

Reali nuk shfrytëzon gabimin e Barcelonës, barazon me Valencian

 

Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim me Valencian në xhiron e 17-të të La Ligës.

Soler te Valencia dhe Karim Benzema te Reali në minutat shtesë realizuan golat për barazimin 1 me 1.