Sport

Berisha deklarohet pas rikthimit te KB Peja

 

Dardan Berisha nga sot do të filloj aventurën e tij në kubin e Pejës.

Berisha sot ka nënshkruar kontratën me KB Pejën, për sezonin e tanishme si dhe për të ardhshmin, transmeton Koha.net.