Sport

Atalanta e Monaco në garë për Tomën

Foto: Sport.ch
 

Mesfushori Bastien Toma po kërkohet me ngulm nga Atalanta dhe Monaco, ekipe që tashmë kanë kontaktuar Sionin, ka raportuar “Blick” të hënën.

Mësohet se si Atalanta ashtu edhe Monaco po kërkojnë transferimin e Tomës gjatë këtij muaji dhe janë të gatshme të paguajnë dëmshpërblim deri në tre milionë euro.