Sport

Mustafi flet për kritikat me të cilat përballet dhe “bllokimin” që ua bën rrjeteve sociale

 

Qendërmbrojtësi shqiptar i Arsenalit, Shkodran Mustafi, ka folur se si përballet me kritikat që merr kur bën paraqitje jo të mira në fushë.

Ai ka thënë se presioni është shumë i madh dhe nuk e ka të lehtë përballjen me të.