Roma e sigurt ndaj Genoas

Roma e sigurt ndaj Genoas

19 January 2020 19:56

Roma ka fituar 3 me 1 si mysafire e Genoas në xhiron e 20-të të Serisë A.

Cengiz Under dhe Edin Xheko me nga një gol dhe një autogol i Davide Biraschit ishin kontribuuesit në fitoren e Romës. Te Genoa shënoi Goran Pandev.

Roma është e katërta në tabelë me 38 pikë, ndërsa Genoa është e parafundit me 19 pikë.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme