Sport

Arsenali largon yjet e ekipit

Arsenali largon yjet e ekipit
Foto: Ilustrim

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, po planifikon të shesë disa prej yjeve të skuadrës.

Sipas mediave angleze, trajneri spanjoll është i zhgënjyer me paraqitjet e yjeve të ekipit dhe po e mendon largimin e tyre, transmeton KTV.