Sport

Kampioni ndahet me Sopin e Bunjakin

Kampioni ndahet me Sopin e Bunjakin
 

Kampioni i Kosovës në futboll, Feronikeli të shtunën mbrëma ka ndarë rrugët me trajnerin Agim Sopi dhe me këshilltarin e kryetarit të klubit, Albert Bunjakin. Këtë e ka bërë të ditur klubi nga Drenasi përmes një komunikate.

Feronikeli të shtunën pësoi nga Llapi në Podujevë dhe është larguar ndjeshëm nga objektivi për të mbrojtur titullin e kampionit.