Lazio futet në garë për Lallanan

Lazio futet në garë për Lallanan

23 February 2020 17:34

Lazio është futur në garë për transferimin e mesfushorit ofensiv të Liverpoolit, Adam Lallana, bën të ditur “Calciomercato” të dielën, transmeton Koha.net.

Lallana 31-vjeçar ka kontratë me Liverpoolin deri në verën e këtij viti dhe pritet të largohet si lojtar i lirë. Lallana është duke u kërkuar edhe nga Leicester City.

Këtë edicion ai ka luajtur 19 ndeshje në të gjitha garat, ndërsa ka një gol e dy asistime.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme