Martial në plane të Interit

Martial në plane të Interit

23 February 2020 17:35

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Anthony Martial është në listën e dëshirave të trajnerit të Interit, Antonio Conte, shkruan “The Mirror” të dielën, transmeton Koha.net.

Martiali shihet si zëvendësues i argjentinasit Lautaro Martinez. Martinez po kërkohet nga Barcelona.

Martial 24-vjeçar këtë stinor ka shënuar 15 gola dhe asistuar 5 tjerë në 31 ndeshje në të gjitha garat. Kontrata e tij me Man. Utd skadon në verën e vitit 2024.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme