Barcelona afër transferimit të Guillamonit

Barcelona afër transferimit të Guillamonit

24 February 2020 08:43

Barcelona është në prag të transferimit të mbrojtësit të Valencias, Hugo Guillamon, shkruan “Sport” të hënën, transmeton Koha.net.

Mbrojtësi 20-vjeçar debutoi për Valencian kundër Real Sociedadit të shtunën dhe po pritet të transferohet si lojtar i lirë te Barcelona në verë.

Guillamon fillimisht do të dërgohet në skuadrën B të Barcelonës, por me synim që të bëjë kalimin në skuadrën e parë në një datë të mëvonshme.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme