Sport

Formacionet zyrtare të ndeshjeve të Championsit

Formacionet zyrtare të ndeshjeve të Championsit

Sonte luhen dy ndeshje të fazës nokaut të Ligës së Kampionëve. Nga ora 21:00 takohen Chelsea me Bayern Muenchenin dhe Napoli me Barcelonën.

Tashmë janë caktuar formacionet zyrtare për ndeshjet që pritet të jenë shumë të forta.