Sport

Young dëshiron të bëhet pjesë e historisë së Interit

Young dëshiron të bëhet pjesë e historisë së Interit

Futbollisti anglez, Ashley Young, ka thënë se dëshiron të përdorë përvojën e tij dhe të bëhet pjesë e një historie të madhe te Interi.

Young ka luajtur gjashtë ndeshje me Interin që kur u transferua nga Manchester Unitedi në janar. Ai shënoi golin e tij të parë për klubin në humbjen 2:1 ndaj Lazios në Serie A.