Sport

Shtyhen pesë ndeshje në Serie A, përfshirë derbin Juventus - Inter

Shtyhen pesë ndeshje në Serie A, përfshirë derbin Juventus - Inter

Pesë ndeshje të parapara për këtë fundjavë, në kuadër të Serisë A, janë shtyrë për më vonë, shkaku i shpërthimit të koronavirusit.

Juventus-Inter, Udinese-Fiorentina, Milan-Genoa, Parma-Spal dhe Sassuolo-Brescia, do të luhen më 13 maj.