Sport

Flick me oferta nga Premier League

Flick me oferta nga Premier League

Klubet angleze kanë shfaqur interesim për trajnerin gjerman të Bayern Muenchenit, Hans Flick, njofton revista gjermane “Kicker” të enjten, transmeton Koha.net.

Flick ka kontratë me Bayernin deri në fund të stinorit dhe klubi bavarez ende nuk i ka ofruar kontratë të re. Një numër i klubeve të Premier Leagues kanë shfaqur interesim për Flickun 55-vjeçar.