Sport

Interi synon Kumbullën si zëvendësues të Godinit

Interi synon Kumbullën si zëvendësues të Godinit

Interi mund të vendosë ta lë të lirë Diego Godinin në fund të sezonit, dhe atë ta zëvendësojë me mbrojtësin shqiptar, Marsh Kumbulla, raportojnë mediat italiane.

Godini iu bashkua Interit në verën e kaluar si transfer i lirë nga Atletico Madridi, megjithatë raportohet se ai nuk ka arritur të adaptohet në Milano, dhe dëshiron rikthimin në Spanjë, transmeton KOHA.