Sport

Përfundon karantina për lojtarët e Interit

Përfundon karantina për lojtarët e Interit

Futbollistët e Interit nuk kanë shfaqur simptoma të koronavirusit dhe mund të largohen nga shtëpitë e tyre pas një periudhë të izolimit të plotë.

E tërë skuadra e Interit ishte në karantinë në dy javët e fundit. Karantina për ta ka nisur pas ndeshjes me Juventusin, të luajtur më 8 mars.