Arsenali po interesohet për transferimin e Smallingut

Arsenali po interesohet për transferimin e Smallingut

25 March 2020 20:00

Arsenali është duke u interesuar të transferojë qendërmbrojtësin anglez të Manchester Unitedit, Chris Smalling, shkruan “Corriere dello Sport”, transmeton Koha.net.

Smalling është i huazuar te Roma dhe klubi italian po ashtu po shpreson të bëjë transferimin e plotë të 30-vjeçarit.

Mirëpo, Smalling është i interesuar të kthehet në Angli për të qëndruar afër familjes së tij. Arsenali po vlerësohet si opsion i mundshëm.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme