Sport

Lirohen nga karantina shtatë boksierët e ardhur nga Londra të izoluar në Qendrën e Studentëve

Lirohen nga karantina shtatë boksierët e ardhur nga Londra të izoluar në Qendrën e Studentëve

Shtatë boksierët e ardhur nga Londra para dy javësh, që u mbajtën në karantinë në Qendrën e Studentëve janë liruar gjatë së premtes.

Besim Brahimi, trajner i Kombëtares së Kosovës në boks, tha se gjatë dy javëve të qëndrimit ne konvikt kanë pasur trajtim të mirë nga ana e stafit dhe personelit mjekësore.