Sport

Bendtner synon të bëhet trajner

Bendtner synon të bëhet trajner

Ish-ylli i Arsenalit dhe Juventusit, Nicklas Bendtner, ka njoftuar se është i gatshëm t’i futet zejes së trajnerit.

Danezi, që aktualisht është lojtar i lirë, ka mbetur pa klub nga dhjetori kur u largua nga Copenhageni.